OG Book (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Book
sv: Bok

en: Book navigation
sv: Boknavigering

en: edit order and titles
sv: redigera ordning och titlar

en: No books available.
sv: Inga böcker tillgängliga.
