OG Book (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Operations
tr: İşlemler

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Book
tr: Kitap

en: Book navigation
tr: Kitap gezintisi

en: edit order and titles
tr: sıralamayı ve başlıkları düzenle

en: No books available.
tr: Hiç bir kitap mevcut değil.
