OG Book (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: Book
uk: Книга

en: Book navigation
uk: Навіґатор книги

en: edit order and titles
uk: редагувати послідовність і заголовки

en: No books available.
uk: Книги відсутні.
