OG Book (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Organic groups
vi: Nhóm

en: Book navigation
vi: Điều hướng sách

en: edit order and titles
vi: chỉnh sửa thứ tự và các tiêu đề

en: No books available.
vi: Không tìm thấy sách nào.
