Organic groups checkboxes (7.x-1.0-rc2) - en to es translation catalogue (5 entries)

en: Organic groups
es: Grupos Orgánicos

en: My groups
es: Mis grupos

en: Other groups
es: Otros grupos

en: Input type
es: Tipo de entrada

en: Select the groups this content should be associated with.
es: Seleccione los grupos con los que se debe asociar este contenido.
