Organic groups checkboxes (7.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: My groups
fr: Mes groupes

en: Other groups
fr: Autres groupes

en: Input type
fr: Type d'entrée

en: Automatically decide the input according to user permissions (Recommended)
fr: Décider automatiquement de la saisie d'après les droits de l'utilisateur (Recommandé)

en: Never show "other groups"
fr: Ne jamais montrer "autres groupes"

en: Always show "other groups"
fr: Toujours afficher "autres groupes"

en: Select the groups this content should be associated with.
fr: Sélectionner les groupes auxquels ce contenu devrait être associé.

en: There are no groups you can select from.
fr: Il n'y a aucun groupe que vous pouvez sélectionner.
