Organic groups checkboxes (7.x-1.0-rc2) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: My groups
nl: Mijn groepen

en: Other groups
nl: Andere groepen

en: Input type
nl: Invoertype

en: Automatically decide the input according to user permissions (Recommended)
nl: Invoermethode automatisch bepalen aan de hand van de toegangsrechten van de gebruiker (aanbevolen)

en: Never show "other groups"
nl: 'Andere groepen' nooit weergeven

en: Always show "other groups"
nl: 'Andere groepen' altijd weergeven

en: Select the groups this content should be associated with.
nl: Selecteer de groepen waaraan deze inhoud toebehoort.

en: There are no groups you can select from.
nl: Er zijn geen groepen waaruit u kan kiezen.
