Organic groups checkboxes (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (9 entries)

en: Organic groups
pt: Grupos orgânicos

en: My groups
pt: Meus grupos

en: Other groups
pt: Outros grupos

en: Input type
pt: Tipo de entrada

en: Automatically decide the input according to user permissions (Recommended)
pt: Decidir automaticamente a entrada de acordo com as permissões do utilizador (recomendado)

en: Never show "other groups"
pt: Nunca mostrar "outros grupos"

en: Always show "other groups"
pt: Mostrar sempre  "outros grupos"

en: Select the groups this content should be associated with.
pt: Selecionar os grupos que devem ser associados a este conteúdo.

en: There are no groups you can select from.
pt: Não existem grupos que você possa selecionar.
