Organic groups checkboxes (7.x-1.0-rc2) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: My groups
sv: Mina grupper

en: Other groups
sv: Övriga grupper

en: Input type
sv: Inmatningstyp

en: Automatically decide the input according to user permissions (Recommended)
sv: Bestämmer automatiskt inmatningen i enlighet med användarens behörigheter (rekommenderas)

en: Never show "other groups"
sv: Visa aldrig "andra grupper"

en: Always show "other groups"
sv: Visa alltid "andra grupper"

en: Select the groups this content should be associated with.
sv: Välj de grupper innehållet skall förknippas med.

en: There are no groups you can select from.
sv: Det finns inga grupper du kan välja från.
