Organic groups checkboxes (7.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Organic groups
uk: Органічні групи

en: My groups
uk: Мої групи

en: Other groups
uk: Інші групи

en: Input type
uk: Вхідний тип

en: Never show "other groups"
uk: Ніколи не показувати "інші групи"

en: Always show "other groups"
uk: Завжди показувати "інші групи"

en: Select the groups this content should be associated with.
uk: Виберіть групи, з якими повинен бути пов'язаний цей матеріал.
