Organic groups checkboxes (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: My groups
pl: Moje grupy

en: Other groups
pl: Inne grupy

en: Input type
pl: Sposób wprowadzania

en: Never show "other groups"
pl: Nigdy nie pokazuj pola "inne grupy"

en: Always show "other groups"
pl: Zawsze pokazuj pole "inne grupy"

en: Select the groups this content should be associated with.
pl: Wybierz grupy z którymi ta zawartość będzie związana.

en: There are no groups you can select from.
pl: Nie ma żadnych grup, z których można wybrać.
