Organic groups checkboxes (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (7 entries)

en: Organic groups
ru: Сущностные Группы

en: My groups
ru: Группы

en: Other groups
ru: Другие группы

en: Input type
ru: Входной тип

en: Never show "other groups"
ru: Никогда не показывать "другие группы"

en: Always show "other groups"
ru: Всегда показывать "другие группы"

en: Select the groups this content should be associated with.
ru: Выберите группу с которой должен быть связан этот материал.
