Og comments access (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: Administration
az: İdarəetmə

en: edit
az: redaktə et

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: Post comments
az: Şərhlər yerləşdirin
