Og comments access (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Administration
eu: Kudeaketa

en: edit
eu: editatu

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Post comments
eu: Iruzkinak argitaratu
