Og comments access (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: Administration
fi: Ylläpito

en: edit
fi: muokkaa

en: Authored by
fi: Kirjoittanut

en: Anonymous
fi: Anonyymi

en: Leave blank for %anonymous.
fi: Jätä tyhjäksi käyttäjälle %anonymous.

en: Post comments
fi: Lähetä kommentteja
