Og comments access (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (6 entries)

en: Administration
no: Administrasjon

en: edit
no: rediger

en: Authored by
no: Skrevet av

en: Anonymous
no: Anonym

en: Leave blank for %anonymous.
no: La feltet være tomt for å velge %anonymous.

en: Post comments
no: Legg inn kommentarer
