Og comments access (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (7 entries)

en: Organic groups
oc: Gropes organics

en: Administration
oc: Administracion

en: edit
oc: modificar

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Leave blank for %anonymous.
oc: Daissatz void per %anonymous.

en: Post comments
oc: Envia comentaris
