Og comments access (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: delete
af: verwyder

en: Operations
af: Aksies

en: Author
af: Outeur

en: Organic groups
af: Organiese groepe

en: Subject
af: Onderwerp

en: Administration
af: Administrasie

en: Comments
af: Kommentaar

en: edit
af: redigeer

en: Update
af: Dateer op

en: Update options
af: Opdateer opsies

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Operation
af: Operasie

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: The update has been performed.
af: Die opdatering is gedoen.

en: No comments available.
af: Geen kommentaar beskikbaar.

en: Publish the selected comments
af: Publiseer die geselekteerde kommentare

en: Posted in
af: Gepos in

en: Delete the selected comments
af: Skrap die geselekteerde kommentare
