Og comments access (7.x-1.1) - en to be translation catalogue (24 entries)

en: delete
be: выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Author
be: Аўтар

en: Subject
be: Тэма

en: Administration
be: Кіраванне

en: Comments
be: Каментары

en: edit
be: рэдагаваць

en: Update
be: Абнавіць

en: Updated
be: Абноўлена

en: Update options
be: Налады абнаўлення

en: Authored by
be: Аўтар:

en: Anonymous
be: Ананім

en: Operation
be: Аперацыя

en: Leave blank for %anonymous.
be: Пакіньце пустым для %anonymous.

en: The update has been performed.
be: Абнаўленне было выканана.

en: Published comments
be: Апублікаванае

en: No comments available.
be: Каментары адсутнічаюць.

en: Publish the selected comments
be: Апублікаваць абраныя каментары

en: Unpublish the selected comments
be: Перанесці абраныя камэнтары ў неапублікаванае

en: Posted in
be: Размешчаны ў

en: Delete the selected comments
be: Выдаліць абраныя каментары

en: Select one or more comments to perform the update on.
be: Выбераце адзін або некалькі каментароў, каб выканаць абнаўленне.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
be: Спіс і рэдававанне каментароў сайта і чарга адабрэння каментара.

en: Unapproved comments
be: Непацверджаныя каментары
