Og comments access (7.x-1.1) - en to bo translation catalogue (25 entries)

en: delete
bo: བསུབ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Organic groups
bo: ཚོ་ཆུང་།

en: Subject
bo: འགོ་བརྗོད

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Comments
bo: དཔྱད་གཏམ

en: edit
bo: རྩོམ་སྒྲིག

en: Update
bo: གསར་སྒྱུར

en: Updated
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཟིན་པ

en: Update options
bo: གདམ་ཚན་གསར་སྒྱུར་བྱེད་པ

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Operation
bo: བཀོལ་སྤྱོད

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: The update has been performed.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱས་ཚར།

en: Published comments
bo: སྤེལ་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ

en: No comments available.
bo: སྤྱོད་རུང་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་འདུག

en: Publish the selected comments
bo: བདམས་་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ་སྤེལ་བ

en: Unpublish the selected comments
bo: བདམས་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ་མི་སྤེལ་བ

en: Posted in
bo: སྤེལ་ས

en: Delete the selected comments
bo: བདམས་ཟིན་པའི་དཔྱད་གཏམ་སུབ་པ

en: Select one or more comments to perform the update on.
bo: གསར་སྒྱུར་བྱེད་དགོས་པའི་དཔྱད་གཏམ་གཅིག་གམ་ཡང་ན་མང་པོ་ཞིག་འདེམས།

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
bo: དྲ་ཚིགས་ཀྱི་དཔྱད་གཏམ་དང་དཔྱད་གཏམ་ཆོག་མཆན་གྱི་བམ་སྟོན་པ་དང་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ།

en: Unapproved comments
bo: ཆོག་མཆན་སྤྲད་མེད་པའི་དཔྱད་གཏམ
