Og comments access (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (20 entries)

en: delete
bs: obriši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: Organic groups
bs: Organske grupe

en: Subject
bs: Naslov

en: Administration
bs: Administracija

en: Comments
bs: Komentari

en: edit
bs: izmijeni

en: Update
bs: Ažuriranje

en: Update options
bs: Osvježi postavke

en: Authored by
bs: Napisao

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.

en: The update has been performed.
bs: Osvježavanje je obavljeno.

en: Published comments
bs: Objavljeni komentari

en: No comments available.
bs: Nema dostupnih komentara.

en: Publish the selected comments
bs: Objavi označene komentare

en: Unpublish the selected comments
bs: Označi komentare kao neobjavljene

en: Posted in
bs: Postavljeno u

en: Delete the selected comments
bs: Obriši označene komentare
