Og comments access (7.x-1.1) - en to cs translation catalogue (24 entries)

en: delete
cs: smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Author
cs: Autor

en: Subject
cs: Předmět

en: Administration
cs: Administrace

en: Comments
cs: Komentáře

en: edit
cs: upravit

en: Update
cs: Aktualizovat

en: Updated
cs: Aktualizováno

en: Update options
cs: Nastavení aktualizace

en: Authored by
cs: Autor

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Operation
cs: Operace

en: Leave blank for %anonymous.
cs: Ponechat prázdné pro %anonymous.

en: The update has been performed.
cs: Byla provedena aktualizace.

en: Published comments
cs: Zveřejněné komentáře

en: No comments available.
cs: Bez komentářů.

en: Publish the selected comments
cs: Zveřejnit vybrané komentáře

en: Unpublish the selected comments
cs: Skrýt vybrané komentáře

en: Posted in
cs: Příspěvek

en: Delete the selected comments
cs: Smazat vybrané komentáře

en: Select one or more comments to perform the update on.
cs: Označte jeden nebo více komentářů, které chcete aktualizovat.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
cs: Výpis a editace komentářů na webu a fronta komentářů ke schválení.

en: Unapproved comments
cs: Neschválené komentáře
