Og comments access (7.x-1.1) - en to el translation catalogue (24 entries)

en: delete
el: διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Author
el: Συντάκτης

en: Subject
el: Θέμα

en: Administration
el: Διαχείριση

en: Comments
el: Σχόλια

en: edit
el: επεξεργασία

en: Update
el: Ενημέρωση

en: Updated
el: Ενημερώθηκε

en: Update options
el: Επιλογές ενημέρωσης

en: Authored by
el: Συντάχθηκε από

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Operation
el: Λειτουργία

en: Leave blank for %anonymous.
el: Αφήστε το κενό για να μείνει το %anonymous.

en: The update has been performed.
el: Η ενημέρωση έγινε.

en: Published comments
el: Δημοσιευμένα σχόλια

en: No comments available.
el: Δεν υπάρχουν διαθέσιμα σχόλια.

en: Publish the selected comments
el: Δημοσίευση των επιλεγμένων σχολίων

en: Unpublish the selected comments
el: Να αρθεί η δημοσίευση των επιλεγμένων σχολίων

en: Posted in
el: Αναρτήθηκε στο

en: Delete the selected comments
el: Διαγραφή των επιλεγμένων σχολίων

en: Select one or more comments to perform the update on.
el: Επιλέξτε ένα ή περισσότερα σχόλια στα οποία θα γίνει η ενημέρωση.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
el: Λίστα και επεξεργασία των δημοσιευμένων σχολίων και των σχολίων προς έγκριση.

en: Unapproved comments
el: Σχόλια προς έγκριση
