Og comments access (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (20 entries)

en: delete
eo: forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Author
eo: Aŭtoro

en: Subject
eo: Temo

en: Administration
eo: Administrado

en: Comments
eo: Komentoj

en: edit
eo: redakti

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: Update options
eo: Ĝisdatigu opciojn

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Anonymous
eo: Sennoma

en: Operation
eo: Operacio

en: Leave blank for %anonymous.
eo: Lasu malplena por %anonymous.

en: The update has been performed.
eo: Ĝisdatigo sukcesa.

en: Published comments
eo: Publikigitaj komentoj

en: No comments available.
eo: Neniuj komentoj estas haveblaj.

en: Publish the selected comments
eo: Publikigu la elektitajn komentojn

en: Unpublish the selected comments
eo: Malpublikigu la elektitajn komentojn

en: Posted in
eo: Afiŝita en

en: Delete the selected comments
eo: Forviŝu la elektitajn komentojn
