Og comments access (7.x-1.1) - en to et translation catalogue (25 entries)

en: delete
et: kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Author
et: Autor

en: Organic groups
et: Orgaanilised grupid

en: Subject
et: Teema

en: Administration
et: Haldus

en: Comments
et: Kommentaarid

en: edit
et: muuda

en: Update
et: Uuenda

en: Updated
et: Uuendatud

en: Update options
et: Muutmise valikud

en: Authored by
et: Autor

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Operation
et: Operatsioon

en: Leave blank for %anonymous.
et: Jäta tühjaks, et oleks  %anonymous .

en: The update has been performed.
et: Uuendus on läbi viidud.

en: Published comments
et: Avaldatud kommentaarid

en: No comments available.
et: Kommentaarid puuduvad.

en: Publish the selected comments
et: Avalda valitud kommentaarid

en: Unpublish the selected comments
et: Muuda valitud kommentaarid mitteavaldatuks

en: Posted in
et: Postitatud

en: Delete the selected comments
et: Kustuta valitud kommentaarid

en: Select one or more comments to perform the update on.
et: Vali üks või rohkem kommentaari, millele uuendamist rakendada.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
et: Loenda ja muuda saidi kommentaare ja heakskiidu järjekorda.

en: Unapproved comments
et: Heakskiitmata kommentaarid
