Og comments access (7.x-1.1) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: delete
fa: حذف

en: Operations
fa: عملیات

en: Author
fa: نویسنده

en: Organic groups
fa: گروه‌ها

en: Subject
fa: موضوع

en: Administration
fa: مدیریت

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: edit
fa: ویرایش

en: Update
fa: به‌روزرسانی

en: Updated
fa: به‌روز

en: Update options
fa: گزینه‌های به‌روزرسانی

en: Authored by
fa: نوشته شده توسط

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Operation
fa: عملکرد

en: Leave blank for %anonymous.
fa: برای %anonymous خالی بگذارید.

en: The update has been performed.
fa: به‌روزرسانی انجام شد.

en: Published comments
fa: دیدگاه‌های منتشر شده

en: No comments available.
fa: هیچ دیدگاه‌هایی در دسترس نیست.

en: Publish the selected comments
fa: انتشار دیدگاه‌های انتخاب شده

en: Unpublish the selected comments
fa: عدم انتشار دیدگاه‌های انتخاب شده

en: Posted in
fa: ارسال شده در

en: Delete the selected comments
fa: حذف دیدگاه‌های انتخابی

en: Select one or more comments to perform the update on.
fa: برای اعمال به‌روز رسانی یک دیدگاه یا بیشتر را انتخاب کنید.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
fa: لیست و ویرایش دیدگاه‌ها و صف تایید دیدگاه‌های سایت.

en: Unapproved comments
fa: دیدگاه‌های تایید نشده
