Og comments access (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (25 entries)

en: delete
gl: eliminar

en: Operations
gl: Operacións

en: Author
gl: Autor/a

en: Organic groups
gl: Grupos orgánicos

en: Subject
gl: Asunto

en: Administration
gl: Administración

en: Comments
gl: Comentarios

en: edit
gl: editar

en: Update
gl: Actualizar

en: Updated
gl: Actualizado

en: Update options
gl: Actualizar opcións

en: Authored by
gl: Creado por

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Operation
gl: Operación

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: The update has been performed.
gl: Realizouse a actualización.

en: Published comments
gl: Comentarios publicados

en: No comments available.
gl: Non hai comentarios dispoñibles.

en: Publish the selected comments
gl: Publicar os comentarios seleccionados

en: Unpublish the selected comments
gl: Retirar os comentarios seleccionados

en: Posted in
gl: Enviado en

en: Delete the selected comments
gl: Borrar os comentarios seleccionados

en: Select one or more comments to perform the update on.
gl: Seleccione un ou máis comentarios para actualizalos.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
gl: Enumerar e editar os comentarios do sitio e a cola de aprobación de comentarios.

en: Unapproved comments
gl: Comentarios sen aprobar
