Og comments access (7.x-1.1) - en to gu translation catalogue (15 entries)

en: delete
gu: કાઢી નખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Author
gu: લેખક

en: Subject
gu: વિષય

en: Administration
gu: સંચાલન

en: Comments
gu: ટિપ્પણીઓ

en: edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Updated
gu: અધતન થયું

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Operation
gu: કાર્યો

en: Published comments
gu: પ્રકાશિત ટિપ્પણીઓ

en: No comments available.
gu: કોઈ ટિપ્પણીઓ ઉપલબ્ધ નથી.

en: Delete the selected comments
gu: પસંદ કરેલ ટિપ્પણીઓ કાઢી નાખો

en: Unapproved comments
gu: અમાન્ય ટિપ્પણીઓ
