Og comments access (7.x-1.1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Author
hr: Autor

en: Organic groups
hr: Organske grupe

en: Subject
hr: Naziv

en: Administration
hr: Administracija

en: Comments
hr: Komentari

en: edit
hr: uredi

en: Update
hr: Osvježi

en: Updated
hr: Osvježeno

en: Update options
hr: Opcije nadogradnje

en: Authored by
hr: Autor

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Operation
hr: Operacija

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: The update has been performed.
hr: Nadogradnja je završena.

en: Published comments
hr: Objavljeni komentari

en: No comments available.
hr: Nema dostupnih komentara.

en: Publish the selected comments
hr: Objavi odabrane komentare

en: Unpublish the selected comments
hr: Prekinu objavu odabranih komentara.

en: Posted in
hr: Objavljeno u

en: Delete the selected comments
hr: Ukloni odabrane komentare

en: Select one or more comments to perform the update on.
hr: Odaberite najmanje jedan komentar na kojemu želite izvšiti operaciju.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
hr: Prikaži i uredi komentare i komentari koji su u procesu moderacije.

en: Unapproved comments
hr: Neodobreni komentari
