Og comments access (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Author
ht: Otè

en: Subject
ht: Sijè

en: Comments
ht: Kòmantè yo

en: Updated
ht: A jou
