Og comments access (7.x-1.1) - en to ja translation catalogue (25 entries)

en: delete
ja: 削除

en: Operations
ja: 操作

en: Author
ja: 投稿者

en: Organic groups
ja: オーガニックグループ

en: Subject
ja: 件名

en: Administration
ja: 管理

en: Comments
ja: コメント

en: edit
ja: 編集

en: Update
ja: 更新

en: Updated
ja: 更新

en: Update options
ja: 更新オプション

en: Authored by
ja: 投稿者

en: Anonymous
ja: 匿名

en: Operation
ja: 操作

en: Leave blank for %anonymous.
ja: 投稿者の名前を入力してください。 空欄にすると %anonymous の投稿として扱われます。

en: The update has been performed.
ja: 更新されました。

en: Published comments
ja: 掲載中のコメント

en: No comments available.
ja: コメントはありません。

en: Publish the selected comments
ja: 選択されたコメントを掲載する

en: Unpublish the selected comments
ja: 選択されたコメントを非掲載にする

en: Posted in
ja: 投稿先

en: Delete the selected comments
ja: 選択されたコメントを削除する

en: Select one or more comments to perform the update on.
ja: アップデート処理の対象となるコメントを選択してください。

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
ja: サイト上に公開されている、または承認待ちのコメントの一覧表示と編集をします。

en: Unapproved comments
ja: 承認待ちのコメント
