Og comments access (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (13 entries)

en: delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Author
ka: ავტორი

en: Subject
ka: სათაური

en: Administration
ka: ადმინისტრირება

en: Comments
ka: კომენტარები

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Anonymous
ka: ანონიმური

en: Published comments
ka: გამოქვეყნებული კომენტარები

en: No comments available.
ka: კომენტარები არ არსებობს.
