Og comments access (7.x-1.1) - en to kk translation catalogue (21 entries)

en: delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Author
kk: Автор

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: edit
kk: түзету

en: Update
kk: Жанарту

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: Authored by
kk: Автор

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Operation
kk: Операция

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: Published comments
kk: Жарияланған пікірлер

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: Publish the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жариялау

en: Unpublish the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жарияламау

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: Delete the selected comments
kk: Таңдалған пікірлерді жою

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
kk: Сайттағы және растау кезегіндегі пікірлерді өңдеу
