Og comments access (7.x-1.1) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Author
km: អ្នក​និពន្ធ

en: Subject
km: ប្រធាន​បទ​

en: Administration
km: ការ​គ្រប់​គ្រង

en: Comments
km: មតិ​យោបល់

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Update options
km: ជម្រើស​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Anonymous
km: អនាមិក

en: Operation
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Leave blank for %anonymous.
km: ទុក​ទទេ​សម្រាប់ %anonymous ។

en: The update has been performed.
km: ការ​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ត្រូវ​បាន​ដំណើរការ ។

en: Published comments
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ​មតិយោបល់

en: No comments available.
km: គ្មាន​មតិយោបល់ ។

en: Publish the selected comments
km: បោះពុម្ព​មតិយោបល់​ដែល​បាន​ជ្រើស​​

en: Unpublish the selected comments
km: មិន​ផ្សាយ​មតិយោបល់​ដែល​បាន​ជ្រើស​

en: Posted in
km: បាន​ប្រកាស​ក្នុង

en: Delete the selected comments
km: លុប​មតិយោបល់​ដែល​បាន​ជ្រើស​

en: Select one or more comments to perform the update on.
km: ជ្រើស​មតិយោបល់​មួយ ឬ​ច្រើន ដើម្បី​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព ។

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
km: រាយ​ និង​កែ​សម្រួល​មតិយោបល់​តំបន់​បណ្តាញ ព្រមទាំង​ជួរ​អនុម័ត​មតិយោបល់ ។

en: Unapproved comments
km: មិន​បាន​បោះ​ពុម្ព​ផ្សាយ​មតិយោបល់​
