Og comments access (7.x-1.1) - en to ku translation catalogue (21 entries)

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: Author
ku: نووسەر

en: Subject
ku: سه‌ردیڕ

en: Administration
ku: به‌ڕێوه‌بردن

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: edit
ku: ده‌ستکاریکردن

en: Update
ku: نوێ‌کردنەوە

en: Updated
ku: نوێکراوەتەوە

en: Update options
ku: تازەکردنەوەی هەڵبژاردنەکان

en: Authored by
ku: بڵاوکراوەتەوە لەلایەن

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Operation
ku: کردار

en: Leave blank for %anonymous.
ku: ئەم خانەیە بە بەتاڵی لێگەڕێ بۆ بڵاوکردنەوە بە ناوی %anonymous.

en: Published comments
ku: بۆچوونە بڵاوکراوەکان

en: No comments available.
ku: هیچ بۆچوونێک نیه‌

en: Publish the selected comments
ku: بۆچوونه‌ هەڵبژارراوەکان بڵاو بکه‌وه‌

en: Unpublish the selected comments
ku: بۆچوونە هەڵبژێرراوەکان بکوژێنەوە

en: Posted in
ku: ناردراوە لە

en: Delete the selected comments
ku: بۆچوونە هەڵبژێرراوەکان بسڕەوە

en: Unapproved comments
ku: بۆچوونە پەسەندنەکراوەکان
