Og comments access (7.x-1.1) - en to lt translation catalogue (25 entries)

en: delete
lt: šalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Author
lt: Autorius

en: Organic groups
lt: Organinės grupės

en: Subject
lt: Tema

en: Administration
lt: Administravimas

en: Comments
lt: Komentarai

en: edit
lt: redaguoti

en: Update
lt: Atnaujinti

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Update options
lt: Atnaujinti pasirinkimus

en: Authored by
lt: Sukūrė

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Operation
lt: Veiksmai

en: Leave blank for %anonymous.
lt: Jei paliksite tuščią bus %anonymous.

en: The update has been performed.
lt: Atnaujinimas įvykdytas.

en: Published comments
lt: Publikuoti komentarai

en: No comments available.
lt: Nėra komentarų.

en: Publish the selected comments
lt: Publikuoti pasirinktus įrašus

en: Unpublish the selected comments
lt: Nebeskelbti pasirinktus įrašus

en: Posted in
lt: kategorijoje

en: Delete the selected comments
lt: Šalinti pasirinktus įrašus

en: Select one or more comments to perform the update on.
lt: Pasirinkite vieną ar kelis komentarus jei norite atnaujinti.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
lt: Peržiūrėti ir redaguoti svetainės komentarus bei komentarų patvirtinimo eilę.

en: Unapproved comments
lt: Nepatvirtinti komentarai
