Og comments access (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (25 entries)

en: delete
lv: dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Author
lv: Autors

en: Organic groups
lv: Organiskās grupas

en: Subject
lv: Temats

en: Administration
lv: Administrēšana

en: Comments
lv: Komentāri

en: edit
lv: labot

en: Update
lv: Atjaunināt

en: Updated
lv: Atjaunināts

en: Update options
lv: Atjaunināšanas uzstādījumi

en: Authored by
lv: Autors

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Operation
lv: Operācija

en: Leave blank for %anonymous.
lv: Lai kā sagatavotājs tiktu norādīts %anonymous, atstājiet lauku tukšu.

en: The update has been performed.
lv: Labošana notikusi.

en: Published comments
lv: Publicētie komentāri

en: No comments available.
lv: Nav pieejamu komentāru.

en: Publish the selected comments
lv: Publicēt izvēlētos komentārus

en: Unpublish the selected comments
lv: Atcelt izvēlēto komentāru publicēšanu

en: Posted in
lv: Ievietots

en: Delete the selected comments
lv: Dzēst izvēlētos komentārus

en: Select one or more comments to perform the update on.
lv: Izvēlies vienu vai vairākus komentārus veicamām darbībām.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
lv: Skatīt un rediģēt vietnes komentārus un komentāru apstiprināšanas rindu.

en: Unapproved comments
lv: Neapstiprinātie komentāri
