Og comments access (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (17 entries)

en: delete
mn: устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Author
mn: Зохиогч

en: Subject
mn: Гарчиг

en: Administration
mn: Удирдлага

en: Comments
mn: Сэтгэгдэлүүд

en: edit
mn: засварлах

en: Update
mn: Шинэчлэх

en: Update options
mn: Шинэчлэх сонголтууд

en: Authored by
mn: Зохиосон

en: Anonymous
mn: Үл мэдэгдэх

en: The update has been performed.
mn: Шинэчлэв.

en: Published comments
mn: Нийтлэгдсэн сэтгэгдэлүүд

en: No comments available.
mn: Сэтгэгдэлүүд байхгүй байна.

en: Publish the selected comments
mn: Сонгосон сэтгэгдэлүүдийг нийтлэх

en: Unpublish the selected comments
mn: Сонгосон сэтгэгдэлүүд үл нийтлэх

en: Delete the selected comments
mn: Сонгосон сэтгэгдэлүүдийг устгах
