Og comments access (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (24 entries)

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Author
nl: Auteur

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Administration
nl: Beheer

en: Comments
nl: Reacties

en: edit
nl: bewerken

en: Update
nl: Bijwerken

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Update options
nl: Bijwerkopties

en: Authored by
nl: Geschreven door

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Operation
nl: Bewerking

en: Leave blank for %anonymous.
nl: Leeglaten voor %anonymous.

en: The update has been performed.
nl: De update is uitgevoerd.

en: Published comments
nl: Gepubliceerde reacties

en: No comments available.
nl: Geen reacties beschikbaar.

en: Publish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties publiceren

en: Unpublish the selected comments
nl: De geselecteerde reacties depubliceren

en: Posted in
nl: Geplaatst in

en: Delete the selected comments
nl: De geselecteerde reacties verwijderen

en: Select one or more comments to perform the update on.
nl: Selecteer één of meer reacties die u wenst bij te werken.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
nl: Reactiewachtrij weergeven en reacties weergeven en bewerken.

en: Unapproved comments
nl: Niet-goedgekeurde reacties
