Og comments access (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (7 entries)

en: delete
or: ଅପସାରଣ କରନ୍ତୁ

en: Operations
or: ପ୍ରୟୋଗଗୁଡ଼ିକ

en: Subject
or: ବିଷୟ

en: edit
or: ସମ୍ପାଦନ କରନ୍ତୁ

en: Update options
or: ଅଦ୍ୟତନ ଚୟନ

en: Anonymous
or: ଅଜ୍ଞାତ

en: Published comments
or: ପ୍ରକାଶିତ ଟିପ୍ପଣୀ ଗୁଡିକ
