Og comments access (7.x-1.1) - en to os translation catalogue (7 entries)

en: delete
os: схаф

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Author
os: Автор

en: Subject
os: Темæ

en: Administration
os: Разамынад

en: Comments
os: Комментари

en: Update
os: Сног кæн
