Og comments access (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (6 entries)

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Author
pa: ਲੇਖਕ

en: Subject
pa: ਵਿਸ਼ਾ

en: Comments
pa: ਟਿੱਪਣੀਆਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Update
pa: ਅੱਪਡੇਟ
