Og comments access (7.x-1.1) - en to pl translation catalogue (25 entries)

en: delete
pl: usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Author
pl: Autor

en: Organic groups
pl: Grupy organiczne

en: Subject
pl: Tytuł

en: Administration
pl: Administracja

en: Comments
pl: Komentarze

en: edit
pl: edytuj

en: Update
pl: Aktualizuj

en: Updated
pl: Uaktualniono

en: Update options
pl: Opcje aktualizacji

en: Authored by
pl: Autor

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Operation
pl: Czynność

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: The update has been performed.
pl: Aktualizacja została zakończona.

en: Published comments
pl: Opublikowane komentarze

en: No comments available.
pl: Brak dostępnych komentarzy.

en: Publish the selected comments
pl: Opublikuj wybrane komentarze

en: Unpublish the selected comments
pl: Wstrzymaj publikację wybranych komentarzy

en: Posted in
pl: Odpowiedź do

en: Delete the selected comments
pl: Usuń wybrane komentarze

en: Select one or more comments to perform the update on.
pl: Należy zaznaczyć jedną lub więcej odpowiedzi, na których ma zostać wykonane działanie.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
pl: Lista komentarzy oraz ich edycja, wraz z listą komentarzy do akceptacji.

en: Unapproved comments
pl: Niezatwierdzone komentarze
