Og comments access (7.x-1.1) - en to sk translation catalogue (25 entries)

en: delete
sk: odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Author
sk: Autor

en: Organic groups
sk: Organické skupiny

en: Subject
sk: Predmet

en: Administration
sk: Administrácia

en: Comments
sk: Komentáre

en: edit
sk: upraviť

en: Update
sk: Aktualizovať

en: Updated
sk: Aktualizované

en: Update options
sk: Možnosti aktualizácie

en: Authored by
sk: Autor

en: Anonymous
sk: Anonymný

en: Operation
sk: Operácia

en: Leave blank for %anonymous.
sk: Ponechajte prázdne pre %anonymous.

en: The update has been performed.
sk: Bola vykonaná aktualizácia.

en: Published comments
sk: Zverejnené komentáre

en: No comments available.
sk: Žiadne komentáre nie sú dostupné.

en: Publish the selected comments
sk: Zverejniť zvolené komentáre

en: Unpublish the selected comments
sk: Zrušiť zverejnenie zvolených komentárov

en: Posted in
sk: Poslané do

en: Delete the selected comments
sk: Odstrániť vybrané komentáre

en: Select one or more comments to perform the update on.
sk: Vyberte jeden alebo viac komentárov, na ktorých chcete vykonať aktualizáciu.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
sk: Zoznam a úprava komentárov na stránke a komentárov čakajúcich na schválenie.

en: Unapproved comments
sk: Neschválené komentáre
