Og comments access (7.x-1.1) - en to sl translation catalogue (20 entries)

en: delete
sl: izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Author
sl: Avtor

en: Subject
sl: Zadeva

en: Administration
sl: Upravljanje

en: Comments
sl: Komentarji

en: edit
sl: uredi

en: Update
sl: Posodobitev

en: Updated
sl: Posodobljeno

en: Update options
sl: Možne spremembe

en: Authored by
sl: Avtor

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: The update has been performed.
sl: Spremembe so bile izvedene.

en: Published comments
sl: Objavljeni komentarji

en: No comments available.
sl: Ni komentarjev.

en: Publish the selected comments
sl: Objavi izbrane komentarje

en: Unpublish the selected comments
sl: Skrij izbrane komentarje

en: Posted in
sl: Objavljeno v

en: Delete the selected comments
sl: Izbriši izbrane komentarje
