Og comments access (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: delete
sv: radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Author
sv: Författare

en: Subject
sv: Ämne

en: Comments
sv: Kommentarer

en: edit
sv: redigera

en: Update
sv: Uppdatera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Update options
sv: Alternativ för uppdatering

en: Authored by
sv: Författad av

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Operation
sv: Funktion

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: The update has been performed.
sv: Uppdateringen har genomförts.

en: Published comments
sv: Publicerade kommentarer

en: No comments available.
sv: Inga kommentarer tillgängliga.

en: Publish the selected comments
sv: Publicera de valda kommentarerna

en: Unpublish the selected comments
sv: Avpublicera de valda kommentarerna

en: Posted in
sv: Inlagt i

en: Delete the selected comments
sv: Radera de valda kommentarerna

en: Select one or more comments to perform the update on.
sv: Markera en eller flera kommentarer att utföra uppdateringen på.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
sv: Visa och redigera webbplatsen kommentarer och godkännandekön för kommentarer.

en: Unapproved comments
sv: Ej godkända kommentarer
