Og comments access (7.x-1.1) - en to tr translation catalogue (25 entries)

en: delete
tr: sil

en: Operations
tr: İşlemler

en: Author
tr: Yazar

en: Organic groups
tr: Organik gruplar

en: Subject
tr: Konu

en: Administration
tr: Yönetim

en: Comments
tr: Yorumlar

en: edit
tr: düzenle

en: Update
tr: Güncelle

en: Updated
tr: Güncellenme

en: Update options
tr: Güncelleme seçenekleri

en: Authored by
tr: Yazan

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Operation
tr: İşlem

en: Leave blank for %anonymous.
tr: %anonymous için boş bırakın.

en: The update has been performed.
tr: Güncelleme işlemi tamamlandı.

en: Published comments
tr: Yayınlanmış yorumlar

en: No comments available.
tr: Yorum mevcut değil.

en: Publish the selected comments
tr: Seçilen yorumları yayınla

en: Unpublish the selected comments
tr: Seçilen yorumları yayından kaldır

en: Posted in
tr: İlgili konu

en: Delete the selected comments
tr: Seçilen yorumları sil

en: Select one or more comments to perform the update on.
tr: Güncelleme yapılacak bir ya da daha fazla yorum seçin.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
tr: Site yorumlarını ve yorum onay kuyruğunu listele ve düzenle.

en: Unapproved comments
tr: Onaylanmamış yorumlar
