Og comments access (7.x-1.1) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Author
ur: مصنف

en: Subject
ur: موضوع

en: Administration
ur: تنظیم

en: Comments
ur: تبصرے

en: edit
ur: ترمیم

en: Update
ur: تجدید

en: Update options
ur: تجدید کے اختیارات

en: Authored by
ur: تصنیف از

en: Anonymous
ur: گمنام

en: The update has been performed.
ur: تجدید کا عمل مکمل ہوا۔
