Og comments access (7.x-1.1) - en to ar translation catalogue (25 entries)

en: delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Author
ar: المؤلف

en: Organic groups
ar: مجموعات

en: Subject
ar: الموضوع

en: Administration
ar: الإدارة

en: Comments
ar: التعليقات

en: edit
ar: تحرير

en: Update
ar: تحديث

en: Updated
ar: التحديث

en: Update options
ar: خيارات التحديث

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Operation
ar: عملية

en: Leave blank for %anonymous.
ar: دعها فارغة ل%anonymous.

en: The update has been performed.
ar: تم إجراء التحديث.

en: Published comments
ar: تعليقات منشورة

en: No comments available.
ar: لا تعليقات.

en: Publish the selected comments
ar: نشر التعليقات المحددة

en: Unpublish the selected comments
ar: إلغاء نشر التعليقات المحددة

en: Posted in
ar: نُشِر في

en: Delete the selected comments
ar: حذف التعليقات المحددة

en: Select one or more comments to perform the update on.
ar: من فضلك اختر تعليقاً أو أكثر لتطبيق التحديثات عليهم.

en: List and edit site comments and the comment approval queue.
ar: سرد و تحرير التعليقات في الموقع و في طابور الموافقة على النشر.

en: Unapproved comments
ar: التعليقات الغير موافق عليها
