Og comments access (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (13 entries)

en: delete
ast: desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Author
ast: Autor

en: Subject
ast: Asuntu

en: Administration
ast: Alministración

en: Comments
ast: Comentarios

en: edit
ast: editar

en: Update
ast: Anovar

en: Updated
ast: Anováu

en: Update options
ast: Anovar les opciones

en: Authored by
ast: Fechu por

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Operation
ast: Operación
